دسته‌بندی نشده

محصولات شبکه لگراند

محصولات شبکه لگراند، از تجهیزات باکیفیت در حوزه سیستم های شبکه هستند که توسط شرکت Legrand تولید شده اند. کمپانی لگراند، یک شرکت مطرح و معروف فرانسوی است که از پیشگامان تولید و فروش تجهیزات الکتریکی و تجهیزات شبکه در کل دنیا می باشد. لگراند، در سال ۱۸۶۰ در شهر لیموژ فرانسه، تاسیس شد و هم اکنون، بیش از ۱۰۰ هزار نوع، محصول تولید و روانه بازارهای جهانی می کند.

سیستم کابل کشی شبکه لگراند، به صورت VDI می باشد که بسیار انعطاف پذیر است. این سیستم، با استفاده از انواع ترانکینگ ها، کابل ها، کابینت ها، سوکت ها و غیره، راه حل های متفاوت و ترفندهای منحصر به فردی را برای کابل کشی و عبور سیم و کابل ها در بدترین شرایط محیطی ارائه می نماید. کابل کشی سیستم VDI لگراند، به صورت End-to-End است.

قدرت و توان VDI، در حل مشکلات پیچیده کابل کشی ساختمان ها و توسعه سیستم های شبکه به روشی نوین در این ساختمان ها، با استفاده از سیستم مدیریت کابل(Cable Management) و همچنین سیستم LCS2 صورت می پذیرد.

VDI، متشکل از تمام اجزای مورد نیاز در بخش پسیو شبکه است که شامل تراکینگ ها، رک ها، فیبر نوری و اتصالات شبکه می باشد. نکته مهم در سیستم VDI، این است که در این سیستم، علاوه بر تجهیزات پسیو شبکه، تجهیزات مربوط به صدا و همچنین تجهیزات مربوط به تلفن و یو پی اس، به صورت یکپارچه ارائه می شوند.

انواع محصولات شبکه لگراند

بعد از آشنایی با برند لگراند، در این جا می خواهیم، انواع محصولات شبکه لگراند را با هم، بررسی نماییم . برخی از تجهیزات شبکه لگراند عبارتند از:

  • ترانکینگ ها

ترانکینگ ها و رک های لگراند، محفظه هایی برای نگهداری سیم و کابل ها و نظم دهنده های تجهیزات شبکه می باشند. انواع ترانکینگ های لگراند، از جنس PVC  تولید شده اند که ضد حریق بوده و مقاومت خوبی در برابر عوامل محیطی دارند. ترانکینگ ها، دارای ارتفاع و ابعاد متفاوت هستند و می توان، به راحتی در فضاهای مختلف از آن ها استفاده نمود.

خاصیت خود خاموش شوندگی در ترانکینگ ها، باعث می شود، آتش، به سایر نقاط، انتقال پیدا نکند، بنابراین در هر مسیری می توان، از این محفظه ها استفاده نمود. ترانکینگ های ستونی لگراند، در دو مدل ثابت و متحرک تولید می شوند. این ستون ها، دارای پروفیل آلومینیومی چهار جهته می باشند که کابل کشی راحت و بدون نویزی را به ارمغان می آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.